Zpracování seznamu dokumentů do HTML souboru

 

Technický popis

 

 

Ve skupině dokumentů "seznamy" jsou vytvářené řízené nebo neřízené dokumenty, jejichž obsahem jsou seznamy dokumentů vytvářené formou odkazů na příslušné dokumenty. Tyto seznamy mohou být jednak součástí řízené dokumentace (například seznam platných SOP, směrnic aj.), ale mohou být také jako seznamy pracovní a pomocné pro přípravu tiskových sestav (například pro tvorbu textové formy LP).

 

Podrobné informace k tvorbě seznamů - viz  INFO ke skupině "Seznamy", zde jsou také pokyny pro práci s body osnovy pro realizaci výpisů jen některých požadovaných bodů osnovy z dokumentů SOP.

 

Pokud je takový seznam vytvořen, lze jej využít v dialogu "zpracování seznamu dokumentů do HTML souboru". Podrobný popis nastavení dialogu najdete ve výše uvedeném "technickém popisu".

 

Po požadovaném specifikování požadavků bude vytvořena žádaná sestava a systém sdělí její jméno. Tu si lze ihned prohlédnout v příslušné knihovně za pomoci nástrojů pro prohlížení HTML souborů a případně následně spustit editor Word a s jeho pomocí dále editovat.