Výrobci přístrojové techniky

 

Technický popis

 

 

Seznam výrobců přístrojové techniky a materiálu.. Jedná se o jeden z administrativních nástrojů pro vedení agendy laboratoře.

 

 

Pomocí dialogu lze evidovat údaje o výrobcích přístrojové techniky a materiálu, tisknout seznam výrobců. Dále lze evidovat údaje o pravidelném hodnocení výrobců laboratoří, vytvořit plán hodnocení. Všechny tyto informace lze též vytisknout.

 

 

Pro každého výrobce mohou být evidovány základní údaje (název, adresa), spojení (telefon, mobil, fax, mail, hotline), měnu, interval hodnocení výrobce laboratoří, a přidat poznámku o výrobci. Dále lze zadat údaje o kontaktním pracovníku výrobce - jméno, spojení (telefon, mobil, fax, mail) a údaje kontaktním pracovníku v laboratoři.

 

Údaje v dialogu smí editovat uživatelé programu  SLP, kteří mají nastavena Přístupová práva pro menu Agenda, oblast "Dodavatelé, výrobci, servis" na hodnotu "psát". Pro čtení jsou údaje přístupné pouze uživatelům, kteří mají nastavena přístupová práva pro menu agenda, oblast " Dodavatelé, výrobci, servis" na hodnotu "číst". Pro ostatní uživatele SLP jsou údaje nepřístupné.

 

Poznámka:

Přístupová práva pro menu Agenda nastavuje správce nastavení (autor s kódem "**").

 

 

Seznam výrobců slouží zároveň jako číselník ze kterého se vybírá dodavatel techniky laboratoře a objednávaného materiálu.