Servisní firmy

 

Technický popis

 

 

Seznam servisních firem, které se zabývají servisem přístrojové techniky laboratoře. Jedná se o jeden z administrativních nástrojů pro vedení agendy laboratoře.

 

 

Pomocí dialogu lze evidovat údaje o servisních firmách, tisknout seznam servisních firem. Dále lze evidovat údaje o pravidelném hodnocení servisních firem laboratoří, vytvořit plán hodnocení. Všechny tyto informace lze též vytisknout.

 

 

Pro každou servisní firmu mohou být evidovány základní údaje (název, adresa), spojení (telefon, mobil, fax, mail, hotline), měnu, interval hodnocení servisní firmy laboratoří, a přidat poznámku o servisní firmě. Dále lze zadat údaje o kontaktním pracovníku servisní firmy - jméno, spojení (telefon, mobil, fax, mail) a údaje kontaktním pracovníku v laboratoři.

 

Údaje v dialogu smí editovat uživatelé programu  SLP, kteří mají nastavena Přístupová práva pro menu Agenda, oblast "Dodavatelé, výrobci, servis" na hodnotu "psát". Pro čtení jsou údaje přístupné pouze uživatelům, kteří mají nastavena přístupová práva pro menu agenda, oblast " Dodavatelé, výrobci, servis" na hodnotu "číst". Pro ostatní uživatele SLP jsou údaje nepřístupné.

 

Poznámka:

Přístupová práva pro menu Agenda nastavuje správce nastavení (autor s kódem "**").

 

 

Seznam servisních firem slouží zároveň jako číselník ze kterého se vybírá dodavatel techniky laboratoře.