Dodavatelé přístrojové techniky a materiálu (výrobci, servisní firmy)

 

Technický popis

 

 

Seznam dodavatelů přístrojové techniky a materiálu.. Jedná se o jeden z administrativních nástrojů pro vedení agendy laboratoře.

 

 

Pomocí dialogu lze evidovat údaje o dodavatelích přístrojové techniky a materiálu, tisknout seznam dodavatelů. Dále lze evidovat údaje o pravidelném hodnocení dodavatelů laboratoří, vytvořit plán hodnocení. Všechny tyto informace lze též vytisknout.

 

 

Pro každého dodavatele mohou být evidovány základní údaje (název, adresa), spojení (telefon, mobil, fax, mail, hotline), měnu, ve které se od dodavatele objednává, interval hodnocení dodavatele laboratoří, a přidat poznámku o dodavateli. Dále lze zadat údaje o kontaktním pracovníku dodavatele - jméno, spojení (telefon, mobil, fax, mail) a údaje kontaktním pracovníku v laboratoři.

 

Údaje v dialogu smí editovat uživatelé programu  SLP, kteří mají nastavena Přístupová práva pro menu Agenda, oblast "Dodavatelé, výrobci, servis" na hodnotu "psát". Pro čtení jsou údaje přístupné pouze uživatelům, kteří mají nastavena přístupová práva pro menu agenda, oblast " Dodavatelé, výrobci, servis" na hodnotu "číst". Pro ostatní uživatele SLP jsou údaje nepřístupné.

 

Poznámka:

Přístupová práva pro menu Agenda nastavuje správce nastavení (autor s kódem "**").

 

 

Seznam dodavatelů slouží zároveň jako číselník ze kterého se vybírá dodavatel techniky laboratoře, objednávaného materiálu a dodavatel pro objednávky materiálu.

 

 

Poznámka:

Agendy výrobců a servisních firem jsou identické s agendou dodavatelů.

 

 

Agenda je zapojena do elektronického řízení záznamů (EŘZ).